המוצרים החדשים ביותר!!! התקשרו למוקד ההזמנות ודברו עם המוקדן התורן. המבצעים המדהימים ביותר!!! התקשרו למוקד ההזמנות 03-3737307 ודברו עם המוקדן התורן. שאלו על המבצע היומי!!! התקשרו למוקד ההזמנות 03-3737307 ודברו עם המוקדן התורן.      מדיה דיירקט: 200 מוקדנים עומדים לשירותכם תתקשרו עכשיו!!!!      03-3737307 03-3737307 03-3737307     
סיר בישול חשמלי MULTICOOKER
₪1999 בלבד
מגהץ קיטור
₪999 בלבד
תרמיל גב מרופד
₪199 בלבד
 
   סל הקניות     ההזמנות שלי     אודותינו     תקנון     שרות לקוחות     שאלות נפוצות 
הרשמה החשבון שלי
03-3737307 
לקופה 
 
חיפוש מוצר
מכירות לוהטות
מעמד מגנטי למערכת השמע
79 ₪
מידע נוסף
אודותינו

תקנון:
1.אתר האינטרנט MAOD בכתובת maod.co.il שמופעל ע"י חברת דיירקט סחר ולוגיסטיקה בע"מ, ח.פ. 513672592, ת.ד 62256 ת"א  מיקוד 6162102 מס'' פקס -03-7256312  טלפון שרות לקוחות - 03-6066026 (להלן: "דיירקט סחר" או "החברה"), משמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל.
2.הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה על ידך באתר ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באמצעות האתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין דיירקט סחר. עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.
3.גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים או שירותים המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון. לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
4.התכנים המועלים ומפורסמים באופן פומבי באתר, עשויים להיות מוצגים בכל מדיה אחרת, לרבות אתר סלולארי ו/או טלויזיה ו/או כל אמצעי אחר ו/או אתרים אחרים מלבד האתר, בין שהינם תחת ניהולה של דיירקט סחר ובין אם לאו, או לכל צורך חוקי אחר ככל שקיים או יהיה קיים בעתיד, והוראות תקנון זה יחולו בקשר עם הצגת התכנים כאמור ו/או השימוש בתכנים לכל צורך כאמור.
5.בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשתמע.
1.עיקרי התקנון
1.הגנת הפרטיות - החברה מנהלת מאגר מידע כדין שמספרו 499139, המשמש, בין היתר, לצרכי מתן דיוור ישיר. החברה והאתר אותו היא מפעילה עוסקים בין היתר באיסוף פרטים ממשתמשים המעוניינים בשירותים או מידע והעברתם בצורה פרטנית לצד ג'', לרבות ספקי שירותים או מידע רלוונטיים, לצורך מתן מידע והצעות והכול כמפורט בסעיף הגנת הפרטיות שלהלן.
2.אספקה ומשלוח - תנאי אספקת המוצרים, דמי טיפול ומשלוח – ניתן למצוא מידע בסעיף ג'' להלן.
3.ביטול העסקה - מבצע פעולת הרכישה (הלקוח) רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981 (להלן: "החוק") והתקנות שהותקנו על פיו. פירוט אודות זכות הביטול מפורט בסעיף ד'' להלן.
2.כללי
1.משתמש הזכאי לעשות שימוש באתר בהתקיים כל התנאים הבאים יחד:
1.1.המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנך קטין (מתחת לגיל 18) או אינך זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושך באתר כאילו קיבלת את אישור האפוטרופוס.
1.2.המשתמש הנו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.
1.3.המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף.
2.האתר מוגבל לקבלת מידע בלבד, ואין לעשות בו כל שימוש מסחרי ללא הרשאה מפורשת בכתב מאת דיירקט סחר. על המשתמשים באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפריטי המידע, התכנים, התוכנה, המוצרים או השירותים שמקורם באתר.
3.אספקה ,דמי משלוח וטיפול
1.חברת דיירקט סחר שולחת את מוצריה באמצעות דואר ישראל לכל חלקי הארץ. המוצרים נבדקים ונארזים בקפידה לפני המשלוח תוך הקפדה על אבטחת שלמות המוצר בזמן המשלוח.
2.ניתן לבצע איסוף עצמי ממחסן החברה: א.ת עד הלום (אשדוד)פארק תעשיות יצהר ר''ח האודם 4 בימי ד'' 9:00-15:00 (בתיאום מראש עם מוקד שרות הלקוחות)
3.אופן המשלוח:
3.1.הזמנה בסכום של עד 50 ₪ תישלח בדואר רגיל.
3.2.הזמנה בסכום של מ- 50 ₪ עד 300 ₪ תישלח בדואר חבילות.
3.3.הזמנה בסכום של מעל 300 ₪ תישלח בדואר שליחים של דואר ישראל (למעט ישובים אשר אינם נמצאים בפריסה של דואר שליחים, בהם תשלח ההזמנה בדואר חבילות).
4.מועד אספקה:
זמן האספקה הוא עד 21 ימי עסקים מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי. ימי העסקים לעניין זה הינם ימים א''-ו'' בלבד, דיירקט סחר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקה הנובעים מאירועים שאינם בשליטתה - כגון אירועים ביטחוניים, פעולות איבה, פגעי טבע, תאונות, שביתות והשבתות, תקלות במערכות המחשוב ו/או התקשורת. במקרה שלא ניתן יהיה לספק מוצר או שירות, תהיה רשאית דיירקט סחר לבטל את העסקה וכספך, לרבות דמי המשלוח, אם חויבת בהם, יושב לך במלואו.
5.הוראות מדריך הדואר של חברת דואר ישראל בע"מ יחולו על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות דואר ישראל, ויחייבו כל לקוח. ויודגש, משלוח באמצעות שליח יעשה עד הבית, אולם ביישובים קהילתיים, כפרים, קיבוצים וכיוצ"ב, עשוי המוצר להיות מסופק לסניף הדואר הקרוב ליישוב או למזכירות הישוב וכיוצ"ב ותתקבל הודעה על כך בבית הלקוח.
6.אספקת מוצרים
חברת דיירקט סחר מתחייבת לספק מוצר/ים שהוזמנו, בתנאים הבאים:
1. הלקוח מסר כרטיס אשראי תקף, שניתן לחייבו ולסולקו בישראל.
2. חברת האשראי של הלקוח אישרה את העסקה.
3. הלקוח מסר שם וכתובת נכונים ועדכניים למשלוח המוצר/ים.
7.דיירקט סחר עושה כל מאמץ לדאוג לכך שמוצרים המופיעים בפרסום יימצאו במלאי. עם זאת, במידה ויתברר כי המוצר/ים שהזמנת אזל/ו מהמלאי או שחברת האשראי לא אישרה את העסקה, חברת דיירקט סחר לא תהיה חייבת לספק את המוצר/ים במקרה כזה כרטיס האשראי שלך לא יחויב, ונודיעך על ביטול ההזמנה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או בטלפון. במקרה בו המוצר אזל מהמלאי, תהא דיירקט סחר רשאית להציע לך מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן. במידה ותקבל הצעתה, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. היה ואינך מעוניין במוצר החלופי, תהא זכאי לסרב לקבלו ובמקרה זה תבוטל הזמנתך ודיירקט סחר תימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך או תשיב לך כל סכום ששולם בגין המוצר, ככל ששולם. למעט בגין קבלת מוצר חלופי או ביטול עסקה כאמור לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה, מכל מין וסוג, כלפי דיירקט סחר בגין היעדר מלאי כאמור, לרבות בגין רכישה , אובדן רווח, רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר וכיו''''ב.
4.ביטול עסקה
מבצע פעולת הרכישה (הלקוח) רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981 (להלן: "החוק") והתקנות שהותקנו על פיו.
לשם נוחיות המשתמש בלבד, להלן התנאים והדרך בא יכול מבצע הפעולה באתר לבטל את עסקת הרכישה שביצע:
1.ברכישה של מוצר - מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק, לפי המאוחר מביניהם;
2.ברכישת שירות - בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה או מיום קבלת מסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק . לפי המאוחר מביניהם, כמפורט להלן: בעסקה מתמשכת (כהגדרתה בחוק בין אם הוחל במתן השירות ובין אם לאו, ובעסקה שאינה עסקה מתמשכת – בלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.
ברכישת פריטים מסוימים, לא יוכל מבצע הפעולה לבטל את העסקה כמפורט בסעיף 14ג(ד) לחוק, כדלקמן:
1.טובין פסידים;
2. שירותי הארחה, נסיעה, חופש או בילוי, אם מועד ביטול העסקה חל בתוך שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן;
3.מידע כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ"ה 1995-
4.טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה;
5.טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.
ביטול של עסקה ייעשה באמצעות פנייה בכתב לדיירקט סחר בלבד, בצירוף חשבונית באמצעות פקס מספר 03-7256312 או באמצעות שליחת מכתב אל הכתובת: דיירקט סחר - ת.ד 62256 ת"א מיקוד - 6162102 טלפון שרות לקוחות -03-6066026.
3.ביטול עסקה של אחד ממועדוני דיירקט סחר – ניתן לבטל בע"פ בשירות הלקוחות או בכתב בדואר רשום או בפקס.
4.על פי חוק הגנת הצרכן, רשאית דיירקט סחר לגבות ממך דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכשת או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, וזאת במידה שבחרת לבטל את העסקה שלא עקב פגם בנכס נשוא החוזה או העסקה או עקב אי התאמה.
אם קיבלת את המוצר נשוא העסקה וביטלת את העסקה שלא עקב פגם במוצר או עקב אי התאמה, אתה תדאג להחזרת הנכס על חשבונך לדיירקט סחר והוא הדין לגבי מתנות ההצטרפות, אם קיבלת, בעקבות עשיית העסקה.
למען הסר ספק, אם תבקש כי המוצר יאסף במקום שבו נמסר לך או בכל מקום אחר והדבר אושר ע"י דיירקט סחר,תהיה דיירקט סחר ראשית לגבות ממך דמי שילוח בגין הובלה כאמור.
החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו ברשותכם, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שבוצעה בו הרכבה בבית הלקוח המשנה מצבו לרעה, כפופה לזכותה של דיירקט סחר לפי סעיף 14ה(ג) לתבוע את נזקיה בשל כך.
על מנת להימנע מנזק למוצר, אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
ונדגיש, האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג(ד) לחוק.
דיירקט סחר תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה:
1.במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין;
2.אם יתברר לה כי העסקה ו/או המכירה לוותה בפעילות בלתי חוקית של מבצע הפעולה ו/או צד ג'' כלשהו;
3.אם יתברר לדיירקט סחר כי מבצע הפעולה עלול לשוב ולמכור את המוצר או השירות אותו רכש לצד ג'' ו/או לסחור בו.
הודעה על ביטול המכירה תימסר ללקוח בטלפון ו/או בכתב לכתובת אותה ציין הלקוח בעת ההרשמה למכירה. במקרה זה, תבוטל הזמנתך ו –דיירקט סחר תימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך או תשיב לך כל סכום ששולם בגין המוצר, ככל ששולם. למעט בגין השבת סכום העסקה כאמור, לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה, מכל מין וסוג, כלפי דיירקט סחר בגין ביטול העסקה כאמור בסעיף זה.
5.מחירים
כל מחירי המוצרים והשירותים כוללים מע"מ. בסמוך לכל מוצר ו/או שירות המפורסם באתר, רשומים דמי הטיפול והמשלוח והמחיר הכוללים.
6.אחריות לשירותי האתר
השירות באתר ניתן לשימוש כפי שהוא (AS IS). לא תהיה למשתמש או למבצע הפעולה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי דיירקט סחר בגין תכונות השירות, מאפייניו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיו ולדרישותיו.
דיירקט סחר עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר. יחד עם זאת, דיירקט סחר איננה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות, קלקולים או תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחראית באופן כלשהו לתקלות ו/או שיבושים ברשת האינטרנט העולמית ו/או בקווי בזק ו/או בקווי התקשורת הבין - לאומיים המאפשרים את שירותי הגישה בחיוג לרשת האינטרנט. 
דיירקט סחר לא תהא אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית. 
7.הצהרת פרטיות ואבטחת מידע
1.חברת דיירקט סחר דואגת לכך שתיהנו מביטחון מקסימלי בעת רכישה באתר. הרכישה באתר מאובטחת באמצעות פרוטוקול SSL – שיטה שאושרה על ידי חברות האשראי לביצוע עסקאות באינטרנט. בשיטה זו, הנתונים האישיים שלך , כולל מס'' כרטיס האשראי, עוברים לשרת האינטרנט כשהם מוצפנים ונראים כרצף חסר משמעות של סימנים ומספרים שאינם ניתנים לפענוח.
2.מסירת המידע אודותיך לחברה, תלויה ברצונך ובהסכמתך בלבד ולא חלה עליך כל חובה חוקית או אחרת למסור את המידע.
3.בסעיפים הבאים מפורטות המטרות לשמן המידע האמור לגביך, מבוקש.
4.מאחר ומאגר המידע של החברה משמש, בין היתר, לשירותי דיוור ישיר, הרי שהחברה עשויה מידי פעם בפעם, למסור את פרטייך גם לצדדים שלישיים לצרכי הצעות שיווקיות, מבצעים, הנחות, ניתוח מידע סטטיסטי, פילוח הרגלי קניה, פילוח גנרי וכיו"ב.
5.בכל מקרה, ניתנת לך הרשות למחוק, בכל עת, את פרטייך ממאגר המידע, בהודעה בע"פ, בכתב לפקס או לכתובת המצוינים לעיל.
6.הגלישה באתר והשימוש בשירותים הכלולים בו מהווה הסכמה מצידך לכך שהחברה תוכל לבצע פיקוח ממוחשב על השימוש שאתה עושה בשירותים באמצעות "עוגיות" ו/או אמצעים דומים. החברה רשאית להשתמש בכל מידע כאמור, לצורך בקרה ו/או פיקוח ו/או פיתוח ו/או שמירה על איכות השירותים, רמתם ותקינותם ו/או לצורך קיום הוראות כל דין, ו/או לצרכיה ובכלל זה שירות וסקרים של החברה.
7.החברה מקפידה לשמור על הוראות כל דין ובכלל זה על הוראות חוק הגנת הפרטיות והיא תשמור על פרטיות הגולשים ולא תגלה למי שאינו מורשה לכך עפ"י דין, רשימות או מסמכים בהם רשומים שם ומען הגולש או כל מידע אחר בנוגע אליה, וכן כל מידע הנוגע לשימוש הגולש באתר, למעט פרטים ונתונים פומביים שפורסמו על ידי הגולש עצמו.
8.החברה תפעל, כמיטב יכולתה, לאבטחת פרטים אלו, לשם שמירה על פרטיות הלקוח. עם זאת, החברה אינה יכולה להבטיח כי מערכותיה חסינות בפני פריצות ו/או חדירות בלתי מורשות למערכותיה, ובמקרה כאמור לא תהיה ללקוח כל טענה בעניין.
9.למשתמש ידוע והוא מסכים בזאת כי כל הפרטים שמסר לחברה במועד הרישום לאתר ו/או הנובעים מפעילותו באתר ובכלל זה מידע שנאסף אודות הלקוח במהלך הגלישה, ייאגרו במאגרי המידע של החברה. ברישומו לאתר ושימוש בו המשתמש מאשר לחברה לאגור מידע כאמור.
10.מבלי לגרוע מן האמור לעיל, החברה שומרת לעצמה את הזכות לחשוף את פרטי הגולש וכל מידע הנוגע לשימוש שהגולש עשה/עושה באתר, בהתאם להוראות צו בית משפט, ו/או במסגרת הליכים משפטיים במידה ויתעוררו בין הגולש לבין החברה, ו/או במקרה של הפרת התנאים ע"י הגולש, ו/או במקרה שהחברה, על פי שיקול דעתה הבלעדי, תסבור כי הדבר נחוץ לשם מניעת נזק חמור לגוף או לרכוש שלה או של כל אחד אחר ו/או במקרה של מיזוג פעילותה של החברה עם צד שלישי כלשהו.
11.בגלישה באתר ובשימוש בשירותים הינך מאשר כי ידוע להם שהפרטים האישיים שיימסרו על ידך, ככל שימסרו, יאוכסנו במאגר מידע המנוהל כדין על ידי החברה, אלא אם נאמר אחרת. הינך מסכים ונותן את רשותך לכך שהחברה תשתמש בפרטים שמסרת במסגרת ההירשמות לאתר או במסגרת ההרשמה לכל אחד מהשירותים המוצעים על ידי האתר או כל עדכון של פרטים אלו וכן בכל מידע שייאסף אודות דפוסי השימוש שלך (לרבות באמצעות עוגיות ) לצורך שיפור השירות המוצע על ידי האתר ועל מנת ליידע אותך בדבר מוצרים ושירותים (המוצעים על ידי האתר ועל ידי צדדים שלישיים) העשויים לעניין אותך ולשגר אליך דברי פרסומת של מפרסמים. את המידע כאמור ואת דברי הפרסומת תהיה החברה רשאית להביא לידיעתך באמצעות (א) משלוח לכתובת המגורים שלך; (ב) משלוח הודעות אלקטרוניות לכתובת הדואר האלקטרוני אשר מסרת; (ג) הודעות מסרים קצרים, בין השאר לטלפון הסלולארי שלך(SMS); ד) מערכות חיוג אוטומאטיות להעברת פקסימיליה או מסר קולי מוקלט לטלפון הנייד שלך או הקווי.
12.הסכמתך כאמור לעיל מהווה הסכמה להסיר סודיות ולהעביר את הפרטים האמורים מעלה לצד ג'' אחד או יותר, שיעביר או יעבירו אליך הודעות, טובין או שירותים, מידע והצעות פרסומיות באמצעים המוזכרים מעלה. מובהר שהחברה אינה אחראית לגבי תוכן שסופק באמצעותה או באמצעות צד ג'' למשתמש ו/או לצד ג'' כלשהו, ואתה מסכים כי לא תהיה לחברה, למפעילי האתר ולאתר כל חבות או אחריות בקשר לעניין זה.
13.החברה שומרת לעצמה את הזכות להחזיק, לרשום ולנהל מאגרי מידע, כאמור בחוק הגנת הפרטיות התשמ"א - 1981. מאגרי מידע אלה עשויים להכיל פרטי הגולשים באתר, לרבות פרטי לקוחות פוטנציאלים המעוניינים במידע רלוונטי אודות מוצרים ו/או שירותים המוצעים ע"י קהל מוכרים, לרבות פרטי מוכרים פוטנציאלים של אותן מוצרים ו/או שירותים, לרבות פרטי מוצרים ולשירותים האמורים ולתנאי מכירתם, ולרבות מידע רגיש המוזן על ידי הגולשים, ובניהם לדוגמא נתונים על אישיותו של אדם, מעמדו האישי, צנעת אישיותו, מצב בריאותו, מצבו הכלכלי, הכשרתו המקצועית, דעותיו ואמונתו.
14. הסכמה לשליחת דברי פרסומת – דיירקט סחר תהיה רשאית להשתמש בפרטים שמסרת במסגרת ההרשמה לאתר או לכל אחד מהשירותים המוצעים על ידי האתר וכן בכל מידע שייאסף אודות דפוסי השימוש שלך (לרבות באמצעות COOKIES), לצורך שיפור השירות המוצע על ידי האתר ועל מנת ליידע אותך בדברי פרסומת על מוצרים ושירותים המוצעים על ידי דיירקט סחר, העשויים לעניין אותך. את דברי הפרסומת דיירקט סחר תהיה רשאית להביא לידיעתך, בין השאר באמצעות: (א) משלוח הודעות אלקטרוניות לכתובת הדואר האלקטרוני אשר מסרת; (ב) הודעות מסרים קצרים, בין השאר לטלפון הסלולארי שלך (SMS); (ג) מערכות חיוג אוטומאטיות להעברת פקסימיליה או מסר קולי מוקלט לטלפון הנייד שלך או הקווי. אם אינך מעוניין לקבל דברי פרסומת באחת הדרכים המנויות לעיל, הינך מתבקש לסמן את סירובך לקבלם בחלון המיועד לכך בסמוך לביצוע ההזמנה. למען הסר ספק, מובהר כי אתה תהיה רשאי, בכל עת, לשלוח הודעת סירוב להמשך קבלת דברי פרסומת, כאמור לעיל. הודעת סירוב, כאמור, יכולה להישלח על ידך בכתב בדואר אלקטרוני לאתר ו/או בדואר רשום ל: פקס מספר 03-7256312 או באמצעות שליחת מכתב אל הכתובת: דיירקט סחר - ת.ד 62256 ת"א מיקוד - 6162102 טלפון שרות לקוחות 03-6066026.
8.שרות לקוחות
1.ניתן לפנות אל שרות הלקוחות בכל שאלה בימים א''-ה'' בין השעות 9:00-15:00 בטלפון רב קווי 03-6066026.
2.צוות שירות הלקוחות ישמח לעמוד לרשותכם בשאלות לגבי המוצרים והשירותים , כולל בשאלות הנוגעות למפרט הטכני של המוצר, למידע על תפעול המוצר, אחריות על המוצר.
3.האחריות למוצרים הינה על פי כתב האחריות המצורף למוצר.
4.במקרה של תקלה במוצר, תוך כדי השימוש בו, יש לפנות למעבדות השירות המפורטות בכתב האחריות.
5.במקרה של החזרת מוצר מכל סיבה שהיא יש לפנות לשירות הלקוחות לקבלת הסבר מפורט כיצד יש להחזיר את המוצר.
6.את המוצר שברצונך להחזיר בעקבות ביטול עסקה יש לשלוח אלינו בדואר רשום בלבד, ת.ד 62256 ת"א מיקוד - 6162102, או במחסן החברה: א.ת עד הלום (אשדוד)פארק תעשיות יצהר ר''ח האודם 4 בימי ד'' 9:00-15:00 (בתיאום מראש עם מוקד שרות הלקוחות)
7.יש לשלוח את המוצר בתוך 14 יום מיום קבלתו,יתקבלו להחזרה אך ורק מוצרים ללא שימוש ,יש לצרף חשבונית ומכתב שבו מצוין מספר ההזמנה שם הלקוח או כל פרט מזהה אחר, מוצרים שיוחזרו ללא זיהוי לא יטופלו.
8.חברת ד מבצעת בקרה על החבילות שיוצאת ממחסנה, במידה וקיבלת מוצר פגום החברה מתחייבת להחליף את המוצר למוצר תקין.
9.לאחר החזרת המוצר, בהתאם להנחיות, יטופל המקרה לגופו, להחלפה או לזיכוי, כפי שסוכם. הזיכוי הכספי יינתן בכפוף לנוהלי חברת האשראי.
9.שיפוט
הדין החל על הסכם זה ועל הזמנותיך, הוא הדין הישראלי בלבד.
 
Copyright © מדיה דיירקט.
קניה מאובטחת
הורד מחירון
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |